JOHAN ERICSON. Olie på Panel, signeret.

84876. JOHAN ERICSON. Olie på Panel, signeret.

Kystbillede med både og vindmølle, 21 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.174