Kommode, kinesisk stil, 20. århundrede.

84628. Kommode, kinesisk stil, 20. århundrede.

Palisander, profileret front med seks skuffer. Længde 91, bredde 48, højde 74 cm.

Brugsslitage, ujævn solbleget, skiven med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 771