BARBIEDOCKA, plast, Mattel, 1960'erne.

83874. BARBIEDOCKA, plast, Mattel, 1960'erne.

I original æske. Forskelligt tøj, tilbehør og reklamebrochurer medfølger.

Brugsslitage, original æske lidt ødelagt og mærket med navn. Skriskor mangler 2 hjul. Halskæde og øreringe defekte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.749