EL BASE.

EL BASE.
838706. EL BASE.

Etui medfølger.
Længden på sagen ca 121 cm.

Brugsslitage. Ufuldstændig. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
838706. EL BASE.

Etui medfølger.
Længden på sagen ca 121 cm.

Antal besøg: 761