DESK, New Renaissance.

DESK, New Renaissance.
83788. DESK, New Renaissance.

Sortmalet, højde 77 cm, bredde 148 cm, dybde 89 cm.

Skader, slitage, nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
83788. DESK, New Renaissance.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.456