EVA ACKING. Sammensætning. Olie på lærred. Signeret E Acking.

83609. EVA ACKING. Sammensætning. Olie på lærred. Signeret E Acking.

35x27 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

35x27 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.929