KRICO. 700 LUKSUS cal. 243 VIND.

834063. KRICO. 700 LUKSUS cal. 243 VIND.

Løbelængde: 60 cm Serienummer: 138145 Treskudsmagasin.
Schmidt & Bender 1,5-6 medfølger monteret.
Grøn Niggeloh pistolrem medfølger.

Brugsslitage, ridser og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 9.162