LOFT, lampeskærme og prismer.

82308. LOFT, lampeskærme og prismer.

Elektrificeret loftsloft med gennemgående krog Diameter 33 cm. Mat kop fatning diameter 28 cm, og farvet klokkeformet kop diameter 12 cm, og Sæt prismer i begyndelsen af det 20. århundrede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.048