SEKRETÆR, Orientalsk, 20. århundrede.

81788. SEKRETÆR, Orientalsk, 20. århundrede.

Højde 136, dybde 47, bredde 91 cm.

Brugsslitage, klappen lukker ikke helt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.151