SORT OG HVID GRAFIK og oliemaleri. 3 del.

81783. SORT OG HVID GRAFIK og oliemaleri. 3 del.

Erling Johansson og 2 ukendte kunstnere.
Olie på Panel monogram signeret SAS.
Mål fra 8 x 11 cm til 16 x 21 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.126