LAMPEFOD, glas, signeret Flygsfors.

81503. LAMPEFOD, glas, signeret Flygsfors.

Lilla underskæring. Højde ca 28 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 5.704