MODEL BIL, Schuco, Micro racer 1040.

806187. MODEL BIL, Schuco, Micro racer 1040.

Længde ca 9 cm.

Brugsslitage, nøgle og dele mangler. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 9 cm.

Antal besøg: 5.901