SKRIVEBUREAU, første halvdel af det 20. århundrede.

80389. SKRIVEBUREAU, første halvdel af det 20. århundrede.

Sandsynligvis en leg. Interiør med intarsia og finer. 4 skuffer. Bagklapsindretning med skuffer og skabe.
Længde 106 cm.
Bredde 52 cm.
Højde 108,5 cm.

Brugsslitage. Rapport. Afvisning.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 106 cm.
Bredde 52 cm.
Højde 108,5 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 957