VÆGPENDUL, aug. Magnussons Eftr. Gøteborg.

80090. VÆGPENDUL, aug. Magnussons Eftr. Gøteborg.

Forgyldt, højde 97 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt, højde 97 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.588