DIGITALT SYSTEMKAMERA, EOS 20D, Canon.

79533. DIGITALT SYSTEMKAMERA, EOS 20D, Canon.

Canon 35 mm objektiv.
Med oplader og ekstra batteri.
Mangler hukommelseskort.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Canon 35 mm objektiv.
Mangler hukommelseskort.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.049