FLASKER, 7 stk, forskelligt bryggeri.

79462. FLASKER, 7 stk, forskelligt bryggeri.

Original aftapning, Absolut ren Brændevin, Vin- & Spritcentralen.
Rammeløs.
Vichy vand, Bie mineralvand fabrik.
Flaske, oval, grøntonet glas.
Flaske, cylindrisk, grøntonet glas.
Arboga, bruntonet glas.
Vichy vand, oval form.
Højde ca 22-23 cm.

Brugsslitage, dele af etiketter mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammeløs.
Flaske, oval, grøntonet glas.
Arboga, bruntonet glas.
Vichy vand, oval form.
Højde ca 22-23 cm.

Antal besøg: 2.028