OLLE LANGERT. Olie på lærred, signeret.

79306. OLLE LANGERT. Olie på lærred, signeret.

Stilleben, 44 x 60 cm.

Noget farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, 44 x 60 cm.

Noget farvetab.

Antal besøg: 1.588