SERVERINGSVOGN og PIEDESTAL midt i det 20. århundrede.

78636. SERVERINGSVOGN og PIEDESTAL midt i det 20. århundrede.

Oval messing med løs skive 62 X39 cm. Bronzeret piedestal med marmor toppe Højde 65 cm.

Brugsslitage, piedestal med skader i pastellag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 870