KNALLERT, Jawa 30 km, automatisk 2-takts.

781602. KNALLERT, Jawa 30 km, automatisk 2-takts.

Sandsynligvis 1980'erne.

Går rundt med let Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sandsynligvis 1980'erne.

Nøgler mangler.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 21.474