STROPPER, 13 stk. Glas, opskåret dekoration, 20. århundrede.

770056. STROPPER, 13 stk. Glas, opskåret dekoration, 20. århundrede.

Remme med udskæring dekoration. Kopper i pink med dekoration af drueklaser.
Højde 19 cm.

Nogle ujævnheder ved fodkant.
Nuanceforskelle og noget tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.

Nogle ujævnheder ved fodkant.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.532