BROR GÖRANSSON. Pastel.

BROR GÖRANSSON. Pastel.
767418. BROR GÖRANSSON. Pastel.

Sammensætning med kirsebær. Signeret B. Göransson. 45x30 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 499