TAGBOX, Combibox 250, Thule.

TAGBOX, Combibox 250, Thule.
765972. TAGBOX, Combibox 250, Thule.

Længde ca 230. Bredde ca 55 cm.

Brugsslitage. Tagbeslag mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 17.683