HJØRNESKAB begyndelsen af 1800-tallet.

76292. HJØRNESKAB begyndelsen af 1800-tallet.

Afrundet form, senere malet. Internt dateret 1814. Længde 74, bredde 50, Højde 121 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 744