ELEKTRISK GUITAR, Keiper, 20. århundrede.

762155. ELEKTRISK GUITAR, Keiper, 20. århundrede.

Les Paul replika af Keiper. Sølv/sort sunburst finish med humbucker pickupper. Længde: ca 98cm.

Ridser og mindre Kantstødt i lakken og en mindre revne i halsen. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.947