ATIENNE HYLDE, valnød, århundredeskiftet 1800/1900.

76137. ATIENNE HYLDE, valnød, århundredeskiftet 1800/1900.

Højde 156 cm.
6 hylder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 156 cm.
6 hylder.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.395