LARS GYNNING. Gouache.

LARS GYNNING. Gouache.
760613. LARS GYNNING. Gouache.

Abstrakt komposition. Signeret Gynning og dateret -58.
63x47 cm.

Mindre Overfladeslitage, lidt løs i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

63x47 cm.

Antal besøg: 512