SUNE ALEHAMMAR. Olie på lærred, signeret.

75910. SUNE ALEHAMMAR. Olie på lærred, signeret.

Kystbillede med skib, 46 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.727