HERREarmbåndsur, Breitling Navitimer, Genève, 1960'erne.

75721. HERREarmbåndsur, Breitling Navitimer, Genève, 1960'erne.

Kasse nr.: 1306267 Diameter 40 mm.

Mindre ridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og slitage.

Antal besøg: 2.340