LÄNSSTOL, barokstil, 20. århundrede.

73884. LÄNSSTOL, barokstil, 20. århundrede.

Også rattan ryg.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Også rattan ryg.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.274