LYS / VASER, 2 stk, glas, Asta Strömberg, sign.

73692. LYS / VASER, 2 stk, glas, Asta Strömberg, sign.

Højde 10-13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10-13 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.206