SERVICEDELE, 12 dele, flintvarer, Rörstrand.

73460. SERVICEDELE, 12 dele, flintvarer, Rörstrand.

Kaffekande, terrin, 6 middagstallerkener, 4 dybe tallerkener.

Brugsslitage. Mindre krakelering, knop på kande med reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 706