Sæt o KERAMIK 1800- 1900-tal.

Sæt o KERAMIK 1800- 1900-tal.
71085. Sæt o KERAMIK 1800- 1900-tal.

Krystal skål diameter 23 cm 8 + 2 Rydberg glas, karaffel, par vaser mm. I alt 21 dele.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 657