BERTIL BERNTSSON. Gouache.

BERTIL BERNTSSON. Gouache.
704329. BERTIL BERNTSSON. Gouache.

Stilleben med kande og frugter. Signeret og dateret -52 31x43 cm.

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Bertil Berntsson (1921–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Bertil Berntsson (1921–2002)

Antal besøg: 379