STIG JONZON. Olie på Panel, signeret.

69948. STIG JONZON. Olie på Panel, signeret.

"Bygata, Gillsättra, Öland", 13 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Jonzon (1913–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besøg: 1.371