CAFE MØBLER, 3 dele, metal, 1900-/2000-tallet.

696773. CAFE MØBLER, 3 dele, metal, 1900-/2000-tallet.

Bord og to stole. Malet. Gennembrudt indretning. Borddiameter 65. Højde 66 cm.

Have på. Ridser og mærker. Pletter. Malingspletter. En stol mangler en skrue til et ben. Farve fra.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.261