CYKEL, "Start" fra Söderbergs velociperede fabrik, Strängnäs.

683517. CYKEL, "Start" fra Söderbergs velociperede fabrik, Strängnäs.

Første halvdel af det 20. århundrede.

Proveniens: Strängnäs museums genstandesamling, Sundby.

Stor slitage og skader, rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stor slitage og skader, rust.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.503