VASE, glas, "Sommerfugl", Lars Hellsten, Orrefors.

670448. VASE, glas, "Sommerfugl", Lars Hellsten, Orrefors.

Højde 26 cm, signeret og nummereret 494323.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 555