PABLO PICASSO. EFTER. Kvindeansigt på sort baggrund. Litografi. Usigneret.

66645. PABLO PICASSO. EFTER. Kvindeansigt på sort baggrund. Litografi. Usigneret.

37x27 cm Oramad.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

37x27 cm Oramad.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 1.371