BERIT LANGE. Olie på lærred, signeret.

66634. BERIT LANGE. Olie på lærred, signeret.

Landskabsmotiver. 85 x 89 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskabsmotiver. 85 x 89 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 3.303