SCHATULL / KISTA midten af det 20. århundrede.

66400. SCHATULL / KISTA midten af det 20. århundrede.

Eg med skulptureret front. Længde 115, bredde 48, højde 60 cm.

Uvæsentlige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentlige ridser.

Antal besøg: 875