BORDPENDUL, neo-rokoko, 1800-tallet.

65586. BORDPENDUL, neo-rokoko, 1800-tallet.

Forgyldt metal med rig indretning. Længde 35 cm, bredde 14 cm, højde 43 cm.

Brugsslitage. Restaureret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 804