Blikdåser, 10 stk. Kaffe, det 20. århundrede.

654887. Blikdåser, 10 stk. Kaffe, det 20. århundrede.

Löfbergs lilla kok mellemristet, Gevalia kok malet mellemristet, Premier kaffe (uåbnet), Pyramid kaffe, Circle kaffe, Luksus kaffe, Chase & Sandborn kaffe, Gevalia kvalitet kaffe, Maxwell hus kaffe (uåbnet), Blue mocca medium roast brew (uåbnet) ).
Højde 9 - 15 cm.

Brugsslitage, enkelte dåser med mindre rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 9 - 15 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.887