SKABE, 1900-tallet.

SKABE, 1900-tallet.
64651. SKABE, 1900-tallet.

Hvidmalet med gulddetaljer. Opdelt i to skuffer på den nederste del og skabslåger på den øverste del. Længde 78 cm, bredde 45 cm, højde 201 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
64651. SKABE, 1900-tallet.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 1.277