GULV, malet træ, urskive signeret Andreas Westerman Laholm.

64553. GULV, malet træ, urskive signeret Andreas Westerman Laholm.

slutningen af 1700-tallet, højde 206 cm.

slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

slitage og skader.

Antal besøg: 2.113