LANDSKAB, fyrretræ, Krogenäs.

LANDSKAB, fyrretræ, Krogenäs.
63830. LANDSKAB, fyrretræ, Krogenäs.

Udskåret indretning, mærket.
Højde 177 cm.

Brugsslitage.
Ridser på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning, mærket.
Højde 177 cm.

Brugsslitage.
Ridser på overfladen.

Antal besøg: 2.171