ADRIAEN VAN OSTADE. Ætsning.

ADRIAEN VAN OSTADE. Ætsning.
637285. ADRIAEN VAN OSTADE. Ætsning.

De vandrende musikere, signeret i pladen, 10,2x9,8 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 622