WALDEMAR SJÖLANDER. Mixed media, signeret, dateret 1973.

63336. WALDEMAR SJÖLANDER. Mixed media, signeret, dateret 1973.

82 x 59 cm.

Manglende glas.

Kunstner/designer

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

82 x 59 cm.

Manglende glas.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.067