WILLIARD LIND. olie på lærred, sign.

63024. WILLIARD LIND. olie på lærred, sign.

"Naturforening VII". 39x50.

Mindre farvetab og krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Naturforening VII". 39x50.

Antal besøg: 1.262