FISKERULLER, 4 stk, Abu, 1900-tallet.

62851. FISKERULLER, 4 stk, Abu, 1900-tallet.

Abu Ambassadeur 6000 i brunt læderetui.
Abu Ambassadeur 5000 i brunt læderetui.
Abu-Matic 20.
Abu-Matic 160.

Brugsslitage, rullen til rebet mangler på Abu 6000.

Få foretaget en gratis vurdering!

Abu-Matic 20.
Abu-Matic 160.

Antal besøg: 1.534