HYLDE, snoremodel, 20. århundrede.

626553. HYLDE, snoremodel, 20. århundrede.

3 hylder og 2 endeborde.
Hylde længde 80 cm.

Slitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 hylder og 2 endeborde.
Hylde længde 80 cm.

Slitage og mindre ridser.

Antal besøg: 337